Niemiecki dla Dzieci

Uczyć ? bawiąc, sprawdzone metody nauki języków obcych

Kraina Baśni - język niemiecki dla najmłodszych dzieci

Małe dzieci mają naturalny dar przyswajania języków. Oprócz znakomitych umiejętności zapamiętywania informacji mają one także niezwykle wyczulony zmysł słuchu. Potrafiąc wyłapywać dźwięki, świetnie je potem naśladują. Dlatego też, warto wykorzystać potencjał rozwojowy dziecka w wieku od 2 do 9 lat i w tym okresie rozpocząć pierwszą przygodę z językiem obcym.

Bogate doświadczenie oraz fachowa wiedza Agnieszki Horyzy pozwoliły na opracowanie niezwykle skutecznego programu do nauki języka niemieckiego. System obfituje w różnorodne środki dydaktyczne, dzięki czemu rozwija umiejętności językowe dzieci, stymuluje ich wyobraźnię oraz rozwój intelektualny. Niemiecki dla dzieci metodą Krainy Baśni gwarantuje doskonałe efekty - powoduje, że język ten cieszy się coraz większą popularnością wśród najmłodszych dzieci.

Dlaczego my?

Tajemnica sukcesu drzemie w specjalnie opracowanych książkach, które zawierają niezwykle interesujące bajki i baśnie. Dzieci, którym czytane są zamieszczone w nich opowiadania szybko i efektywnie przyswajają obce słownictwo. Regularne powtarzanie słówek podczas późniejszych zabaw ruchowych, w trakcie zajęć muzycznych oraz innych form zabawy, takich jak m.in. mówienie wierszyków sprawi, że dzieci skutecznie utrwalą w pamięci niemieckie nazwy kolorów, kształtów, liczb, zwierzątek, warzyw i owoców oraz z zakresu wielu innych tematów.

Celem programu nauczania metodą Krainy Baśni jest wykorzystanie naturalnej zdolności dzieci do uczenia się języków obcych, a tym samym stworzenia im szansy na swobodną, bezstresową, odbywającą się w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i dobrej zabawy naukę języka niemieckiego.

Rodziców, którzy pragną pozytywnie wpłynąć na rozwój intelektualny swoich maluchów, serdecznie namawiamy do zaznajomienia się z naszą niezwykle interesującą ofertą rozmaitych pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas płyty CD powiązane z materiałem z języka niemieckiego przerabianym na zajęciach mogą znacznie zwiększyć poziom akwizycji tego języka przez dzieci.

Metoda