Angielski dla Dzieci

Skuteczna nauka języków ? nowoczesne metody

Kraina Baśni ? język angielski dla najmłodszych dzieci

O ile nauka języka angielskiego w przypadku osób dorosłych lub nastolatków traktowana jest często przez nich jako proces żmudny, o tyle dzieciom zapamiętywanie informacji w tym zakresie przychodzi niezwykle łatwo. Szczególnie, gdy metoda nauczania wiąże się z beztroską zabawą, a taką formą rozrywki jest z pewnością opowiadanie bajek i baśni, które dzieci uwielbiają. Dlatego też warto połączyć przyjemne z pożytecznym i wykorzystując moc bajecznego świata sprawić, że angielski dla dzieci będzie doskonałym sposobem spędzenia czasu, który jednocześnie pozwoli przyswoić obce słownictwo i tym samym zaszczepić pierwsze struktury gramatyczne języka obcego.

Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwoliły na stworzenie unikalnego programu nauczania języka angielskiego, który gwarantuje doskonałe i szybkie efekty. Bogaty w środki dydaktyczne system, rozwija nie tylko umiejętności językowe, ale także wyobraźnię, co korzystnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Proponowany przez nas program sprawia, że angielski staje się łatwo przyswajalnym językiem dla najmłodszych dzieci. Dzieci w wieku od lat 2 do 9 posiadają naturalną zdolność przyswajania wiedzy. To właśnie w tym okresie warto wykorzystać ich wrodzoną umiejętność uczenia się i umożliwić im pierwszą przygodę z językiem obcym.

Jak uczymy?

Specjalnie opracowane pomoce dydaktyczne to m.in. kilka książek, które zawierają ciekawe bajki i baśnie. Każda z nich ma na celu nauczyć najmłodszych obcego słownictwa. Poprzez regularne ćwiczenia, dziecko nabywa umiejętność posługiwania się angielskimi słówkami w zakresie nazw kolorów, liczb, części ciała, zwierząt, owoców i warzyw oraz wielu, wielu innych tematów. Kolejnym elementem programu są wierszyki, piosenki i zabawy ruchowe, podczas których dzieci powtarzają poznane słówka. Dzięki temu utrwalają one nowe informacje, które na stałe zakorzeniają się w pamięci.

Wszystkich rodziców, którzy chcieliby wykorzystać potencjał intelektualny swoich pociech zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą szeroką ofertą pomocy dydaktycznych, w tym płyt CD, które wykorzystywane do ćwiczeń w domu lub w samochodzie mogą znacznie zwiększyć poziom akwizycji języka angielskiego.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących metody Kraina Baśni, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Język angielski dla dzieci nie musi być nudny, a nasza metoda jest tego doskonałym przykładem.

Metoda