Hiszpański dla Dzieci

Nowoczesna metoda nauki języków obcych

Kraina Baśni ? język hiszpański dla najmłodszych dzieci

Udowadniamy, że hiszpański dla dzieci nie musi być nudny! Tym bardziej, jeśli nauka języka obcego odbywa się podczas zabawy, w której główną rolę odgrywa magiczny świat bajek. Pragnąc nauczyć dziecko umiejętności komunikacyjnych, niezwykle istotnym czynnikiem jest odpowiedni wybór metody. Jeżeli zostanie ona dostosowana do naturalnych zdolności przyswajania wiedzy w okresie dziecięcym, będzie wykorzystywać potencjał dziecka do szybkiego chłonięcia nowo poznanych informacji, a co najważniejsze pozwoli ona na naukę odbywającą się na polu zainteresowań dziecka, wówczas stanie się ona skutecznym i szybkim sposobem na poznanie hiszpańskiego słownictwa. Właśnie taka jest Kraina Baśni.

Agnieszka Horyza dzięki bogatemu doświadczeniu oraz fachowej specjalistycznej wiedzy opracowała autorski program do nauki języka hiszpańskiego. To niezwykle skuteczny system zawierający różnorodne środki dydaktyczne. Rozwija nie tylko umiejętności językowe dzieci ale także działa na wyobraźnię oraz rozwój intelektualny. To program, który gwarantuje bardzo dobre wyniki w szybkim przyswajaniu języka hiszpańskiego przez najmłodsze dzieci.

Stosowane techniki

Kraina Baśni jest metodą nauczania języka hiszpańskiego, której główną siłą są bajki i baśnie. Specjalnie opracowane pod względem nauczania języka hiszpańskiego opowiadania wprowadzają dziecko w świat nowego słownictwa z zakresu nazw części ubioru, kolorów, kształtów, liczb, posiłków, ubrań, a także wielu, wielu innych elementów. Hiszpańskie słówka są utrwalane w trakcie zabaw ruchowych, śpiewania piosenek, opowiadania wierszyków i innych form spędzania czasu. Konsekwencja w powtarzaniu słów sprawi, że język hiszpański zostanie na stałe utrwalony w pamięci dziecka.

Dla rodziców pragnących stymulować swoich maluchów do nauki języka hiszpańskiego w domu lub samochodzie mamy płyty CD z ćwiczeniami z zakresu języka hiszpańskiego ściśle powiązanymi z materiałem przerabianym przez najmłodsze dzieci na zajęciach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Krainy Baśni. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Metoda