O nas

Kraina Baśni jest metodą nauczania języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dzieci w wieku od lat 2 do 9 w przedszkolach, klubach malucha, szkołach językowych i podstawowych.

Kraina Baśni jest konsekwentną podróżą przez adaptacje ulubionych bajek i baśni bardzo silnie zakorzenionych w dziecięcej tradycji i realiach dziecięcego świata. W swej istocie łączy piękno baśniowej tradycji z najnowszymi osiągnięciami światowych badań nad dwujęzycznością dzieci, a tym samym w optymalny sposób wykorzystuje naturalne zdolności dzieci do nauki języków.

Dzieci uczą się metodą Krainy Baśni od 2003r. Co roku ich liczba zwiększa się, obecnie jest to blisko 11.500 dzieci w ponad 200 placówkach.

Już ponad 20 licencjobiorców związało się z Krainą Baśni, najstarsi współpracują z nami od 2006r. Co roku liczba licencjobiorców powiększa się, praktycznie każdy notuje wzrost liczby uczniów.

Metodą Krainy Baśni nauczamy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego. Metoda jest stale rozwijana pod kątem najnowszych badań naukowych nad rozwojem dzieci i dwujęzycznością. W rozwoju metody pomaga własne przedszkole "Kraina Baśni" działające w Poznaniu od 9 lat.

Autorem metody Kraina Baśni jest mgr Agnieszka Horyza.

Kraina Baśni